Videá

Čistenie mlynčeka
Čistenie drviacich kameňov mlynčeka prebieha jednoducho pomocou ryže. Stačí otočiť násypku na hrubé nastavenie mletia, vyprázdniť násypku, nasypať dve hrste dlhozrnnej ryže a pomlieť. Viac sa dozviete v rozšírenom videu.

Nastavenie mlynčeka
V krátkom videu vám ukážeme, ako zmeniť nastavenie ručného mlynčeka z jemného na hrubšie mletie. Uvidíte rozdiel vo výsledku drvenia hrubého a jemného zrna.

Čistenie ručného mlynčeka
Vo videu sa dozviete postup čistenia ručného mlynčeka KoMo. Celý proces je veľmi jednoduchý a zvládnete ho za niekoľko minút. Potrebujete len imbusový kľúč a kefku na čistenie kameňov. Plexisklo najlepšie vyčistíte vlhkou handrou.

Pripojenie elektrického pohonu pre ručný mlynček
Pripojte elektrický pohon k ručnému mlynčeku rýchlo a jednoducho. Stačí iba odskrutkovať kľuku ručného mlynčeka a pripojiť prídavný motor. Viac sa dozviete v krátkom videu.

Výmena vymeniteľnej mlecej komory
Ukážeme vám, ako rýchlo nainštalovať KoMo vymeniteľnú mleciu komoru. Mlecia komora sa dá vložiť do mlynčeka v niekoľkých jednoduchých krokoch. Po použití sa ľahko čistí. Viac sa dozviete vo videu.

Používanie elektrického sita na múku
Elektrické sito na múku KoMo umožňuje pohodlné preosievanie múky v pohodlí domova. Múku stačí nasypať do nádoby a behom pár sekúnd vám mlynček múku preoseje. Viac sa dozviete v krátkom videu.

Test mletia raže
V krátkom videu si môžete pozrieť test mletia raže. Mlynčeky KoMo dokážu premeniť rôzne typy surovín na múku jemnú ako bavlnka.

Test mletia špaldy
Mlynčeky KoMo si poradia s rôznym typom obilnín. Špalda nie je výnimkou. Vo videu vám ukážeme test mletia špaldy. Výsledkom je veľmi jemná špaldová múka.

Test mletia pšenice
KoMo mlynčeky dokážu vyčarovať nádherne jemnú pšeničnú múku. Sledujte krátku ukážku mletia pšenice na videu.

Test vločkovania ovsa
Vločkovače KoMo dokážu pripraviť čerstvé ovsené vločky na raňajky pre celú rodinu behom minúty. Proces vločkovania ovsa si môžete pozrieť v krátkom videu.

Test vločkovania chia
Vločkovače KoMo sa postarajú o každodennú dávku čerstvých vločiek z rôznych surovín. Hravo si poradia aj s chia semienkami. Sledujte video testu vločkovania.

Test vločkovania konopných semienok
Vločkovače KoMo si hravo poradia s konopnými semienkami. Surovinu stačí nasypať a behom minúty máte hotové čerstvé konopné vločky. Sledujte krátke video.

Test, koľko vydrží mlynček mlieť v kuse
Vo videu uvidíte testovanie, ako dlho vydrží mlynček mlieť v kuse. Výsledok je prekvapivý. Mlynčeky KoMo sú vybavené ochranným mechanizmom, ktorý zabezpečuje vypnutie mlynčeka pred prehriatím. Nebojte sa, video sme pre vás zrýchlili 🙂